Режим роботи на час карантину: магазини «Мікротех-1» та «Мікротех-2» у Черкасах працюють в он-лайн режимі. Замовляйте необхідні товари на нашому сайті (для черкащан! в коментарях вказуйте самовивіз та бажаний час) і будьте здорові. Тел для довідок: (063) 567-92-32, (050) 464-85-31

Гарантії МИКРОТЕХ

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що керівництво магазину «Мікротех» відстежує якість отриманої продукції від компаній-партнерів. Перевірка робочого стану виконується безпосередньо і до відправлення товару.

Гарантійний термін.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ми надаємо гарантійний строк отриманого від нас впродовж 14 днів. Але ми не несемо відповідальності за працездатність компонентів у Вашому виробі, під керуванням Вашого програмного забезпечення. Купуючи електронне виріб (наприклад, мікросхему, чіп, транзистор, датчик і т.д.) необхідно розуміти, що воно є технологічно складним виробом і не підлягає поверненню / обміну.

Ми несемо відповідальність за проданий товар, тому гарантуємо обслуговування обладнання, якщо воно вийшло з ладу ні з вини замовника. При транспортуванні може призвести до пошкодження компонентів перевізником. Щоб це не було Вам в збиток, ми страхуємо товар на повну вартість.

Обмін і повернення.
Просимо Вас звернути увагу на те, що якісний товар обміну та поверненню не підлягає.
Чи не приймаємо товар назад, тому Ви повинні точно знати, що Вам потрібно і уважно вивчати опис, а при необхідності - задавати питання до оформлення замовлення. Якщо цей продукт Вам не знадобився, він все рівно після покупки залишається у вашій власності.

Вирішення спірних ситуацій.
Якщо існують спірні питання, ми завжди готові вислухати і обговорити їх в індивідуальному порядку. Для цього зв'яжіться з менеджером по електронній пошті ... або за номером телефону Ми робимо все, щоб створити для Вас зручні умови замовлення та отримання нашої продукції.